Jak jsem se chvíli radoval

5 komentářů

 1. Roman Vařejčka napsal:

  Máš pravdu Mirku, to, že se nebude prozkoumávat, ještě nic neznamená. Na oslavy je ještě brzo. Tento krok je pro mne celkem nečitelný, ale velmi pochybuji, že by šlo o konec “kauzy obchoďák”.

 2. L.Vítková napsal:

  Návrh zadání změny č. 8 územního plánu zajímal i mě. Na zasedáních zastupitelstva jsem slýchávala pouze ujištění, že v něm není ani zmínka o výstavbě marketu na autobusovém nádraží. Nikdy jsem ho ale nečetla. Začala jsem se “proklikávat” stejným způsobem. Nejprve to byly stránky města, pak přišel na řadu jihlavský magistrát, protože to je ta oprávněná instituce, která nám má změnu územního plánu č. 8 posvětit. Nic jsem nenašla. Zvedla jsem tedy telefon a návrh zadání jsem si vyžádala na městském úřadě. Kupodivu nebyl problém a během několika hodin mi byl zaslán. Že máme vstřícný úřad bylo příjemné zjištění, méně příjemně mi bylo po přečtení příslušného textu. I já jsem se radovala jen chvíli. A to do doby, než jsem narazila na větu – “Jedná se o změnu využití pozemků, cca 8 650 m2, z ploch pro dopravu budou upraveny poměry dalších typů ploch pro možnost výstavby nákupního centra a úpravy okolí na městský park”. Nastal nám tu nějaký nesoulad, který by se měl odstranit, ne? Možná nejlépe tím, že zrušíme změnu č. 8. A protože i vy můžete patřit mezi ty nedůvěřivé, “proklikejte” se např. k záznamu 4. zasedání zastupitelstva ze dne 6.6.2011 a přehrejte si konec části č.9 a části č. 10 a č. 11., trvá to jen pár minut (stránky města, volené orgány, zastupitelstvo města, záznam – ZM Polná). A pokud budete chtít návrh změny č. 8 stačí zvednout telefon….

 3. Radek Žilka napsal:

  Já tomu nerozumím, to jsme skutečně tak bezmocní? Nějaký větší viditelný protest to nezmění? Organizuje to někdo? Aby všichni jenom nepsali, nezjišťovali a nemysleli, že je někdo osloví s tím, aby se zapojili do nějaké akce.

 4. perlová lucie napsal:

  Viditelná akce se plánuje a všichni budou včas informováni…..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *