Městské slavnosti

Možná Vás také zajímá...

6 komentářů

 1. Honza Dajč napsal:

  Já nemohu nežli souhlasit. Skutečně pan Václav Neckář si po svých velkých životních peripetiích,skvělých albech ceněných i za dob minulých a zázračnému”kambeku”si určitě najde spoustu vděčných posluchačů….
  Další hudebně kulturní program komentovat ani nelze,je to jak píše pan Cyril….
  Absolutně a pozitivně kvituji přístup města,velké úsilí,i když výsledky se ukáží až následně. Ani si nedovolím pochybovat že ohlasy budou drtivě kladné.
  Malá poznámka na závěr…..velmi,ale velmi nevkusná výzdoba tzv.FÁBORKY evokující oslavy 1.máje kdysi,snaha proložit je vlaječkami pánů či majitelů Polenského panství je naprosto scestná,až nechutná. Ale to záleží na vkusu každého…..J.Dajč…

 2. jack trewer napsal:

  Zatrestband to není žadnej program pane dajč jestli se vám program nelibí tak budte doma

 3. Honza Dajč napsal:

  Je třeba řádně číst co kdo píše,já o žádném Zatrestbandu nepsal (i když nepopírám že jsou velmi sympatičtí),pouze jsem podpořil názor pana Kuby…..
  A tobě,či vám neznámý,který se ani nepodepíšete přeji hezký den….
  Zdravím…Jan Dajč….a nevím proč bych měl po nějakém anonymním emailu sedět doma…..na rozdíl od vás se vždy podepisuji….(a nedělejte hrubky,čeština je krásná).

 4. Kuba Zeman napsal:

  Pořadatel zřejmě vychází z textů Michala Davida.

  Když se podaří, co se dařit má,
  tak je přece krásně na světě.

  Slova “já chci žít nonstop” nám pak, zdá se, mají přiblížit život věčný. Vždyť otevření chrámu přijede posvětit samotný arcibiskup.

 5. Matěj Kruntorád napsal:

  Je pravda, že jsem vždycky považoval Polnou za v lecčems nadprůměrné město. Asi jsem se zmýlil, průměr vládne i tady. Já nevím, ale mně vždycky přijde, že cokoliv, co se v Polné pořádá tak nějak oficiálně, tak je zacíleno na lidi starší 60 let nebo na lidi, pardon, bez vkusu. Nejvíc mě ovšem fascinuje, jakou tyhle akce mají úspěšnost… to pak málem upadám do deprese.

 6. Radek Žilka napsal:

  Jak jsem se díval v sobotu kolem sebe, tak lidí se sešlo poměrně hodně a akce se vydařila. Zavděčit se všem je těžké. Cokoliv zvolíte, tak se vždycky někomu nebude něco líbit. Pro starší byla dechovka a bigband, Neckář neurazil ani mě (je mi 30), ale poslouchal jsem ho až v parku, takže pro mě to byla jenom kulisa. Nevím, jaká byla kvalita jeho vystoupení. Při zpívání Kamily Nývltové jsem se šel raději projít, protože to není můj šálek kávy. A večerní Fontána, lidi prý tancovali i v dešti, asi je to bavilo. Byla by škoda Zatrestbandu, když není postavený parket, navíc, když v bigbandovém postavení hraje Polenský bigband a to za minimální náklady. Taneční skupina Bety byl pro mě a spoustu dalších sedích na lavičkách taky dobrá volba.
  Je pravda, že pro mladé 15-25 tam asi žádná muzika nebyla, ale možná to bude kvalitou hudby, jakou poslouchají.
  Ještě je škoda, že prý na Noc na Karlštejně lidi vraceli lístky, protože si neměli kam sednout a kdo seděl, tak neviděl. To vnímám jako velký technický nedostatek.
  Celkově z toho mám velmi dobrý pocit a to jsem z toho měl obavy, když jsem viděl ty fáborky 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *