Na Facebooku vznikla nová skupina k vykácenému Háječku

Napsal: Miroslav Mareš

Na sociální síti Facebook vznikla z místních patriotů města komunita přátel Polné, která vzpomíná na Háječek. Dnes už Háječek není mezi námi. Snad s námi alespoň zůstanou vzpomínky a zážitky, které Háječek uložil do našich srdcí. Komunitu Háječek najdete zde.

You may also like...

2 Responses

  1. Jindřich Skočdopole napsal:

    Dobrý den, již několik dní přemýšlím nad tím, jak jsou všichni pohoršeni nad renovací Háječku. Kácení stromů není nikdy veselé, ale nejsem natolik konzervativní, že bych nevěřil, že se nemůže něco pokácet a nevyroste to nové a dokonce zdravější či hezčí, viz les Březina u paraplete, Březina u studánky, v podstatě i potok od Pekla k „lávce“ do Březiny, okolí sádek. To vše prodělalo výrazné změny a dnes je to tam krásné. Možná, že na tato místa ani většina, zde z truchlících, nedošla, protože nerozumím jaký je rozdíl mezi těmito místy a Háječkem. Opakuje se situace, kdy probíhala stejná kritika některých lidí při renovaci parku na městě nebo kácení stromů a úprava terénu u kostela! Dle komunikaci s lidmi a odstupem času většina lidí tuto obnovu chválí! Všem se nedá zavděčit, a kdo chce, bude křičet stále. Zde mám pocit, že jde o úplně jiné zájmy než je kácení Háječku! Myslím si, že Háječek nebyl za poslední roky zrovna proslulý v očích „poleňáků“ jako místo, kde by chtěli trávit odpočinek. Kdo, občas do Háječku zašel, ví, co se zde vše dalo vidět a najít! Pokud se obnova podaří vkusně jako např. náměstí a spousta jiných míst v Polné, osobně jsem pro.

  1. 15.2.2014

    […] 12. 2. 2014 jsme zveřejnili informaci o vzniku facebookové skupiny Háječek Polná RIP. Po několika dnech jsme zjistili, že způsob, jakým je diskuse v této […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *